ZAPROŚ NAS!

Możemy zagrać w Twojej szkole albo w innym miejscu. Skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły.

Jacek “Budyń” Szymkiewicz (Pogodno)
Jacek “Budyń” Szymkiewicz

Jacek “Budyń” Szymkiewicz (Pogodno)

Ostatnia próba pokazała, że No Borders Band to dobry zespół i ma bardzo duży potencjał. Z drugiej strony jest myślenie, że nad tym potencjałem trzeba pracować. Nie chodzi o to, żeby popaść w samozadowolenie. Jeżeli chcemy to pokazać innym, to potrzebujemy dużo pracy, żeby z tym dotrzeć do tych ludzi. To jest bardzo realne. Nawet nie dlatego, że już wykonaliśmy tyle pracy, ale ten rodzaj podejścia jest mądry. I to daje nadzieję.

CO ROBIMY W SZKOŁACH?

KONCERT I ROZMOWA: Gramy około 30-minutowy koncert. Po koncercie zostajemy przez jakiś czas, by móc podzielić się z Wami naszymi doświadczeniami ze wspólnej pracy z ludźmi z różnych kultur.

GRAMY Z WAMI: Jeśli chcecie, możemy razem pograć! Uwielbiamy improwizować i jesteśmy otwarci na współpracę z muzykami grającymi w dowolnym stylu, na każdym instrumencie i poziomie zaawansowania.

Tour!

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza trasa koncertowa No Borders Band. Zamierzamy odwiedzić szkoły i ośrodki kultury w województwie lubuskim i w Brandenburgii. Obok znajdziecie najnowsze informacje o planowanych i potwierdzonych terminach kolejnych koncertów.

Lista nie jest jeszcze zamknięta, a to oznacza, że wciąż możecie nas zaprosić do swojej szkoły, do swojej miejscowości. Przyjeżdżamy na nasz koszt, mamy ze sobą własne instrumenty i własne nagłośnienie! Oferujemy dużą ilość pozytywnej energii!

Wkrótce pojawią się szczegóły dotyczące poszczególnych koncertów. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Prosimy również o kontakt (mailowy lub poprzez fb) wszystkich, którzy chcą zaprosić zespół No Borders Band do siebie.

Plan trasy koncertowej:

24.09 (Poniedziałek)

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie;

Statek Kultury, Cigacice

25.09 (Wtorek)

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim;

Magnetoffon, Gorzów Wielkopolski

26.09 (Środa)

Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kostrzynie nad Odrą;

Europaschule Oberstufenzentrum Oder-Spree, Eisenhüttenstadt

27.09 (Czwartek)

Gesamtschule, Müllrose

28.09 (Piątek)

Korczak-Schule Fürstenwalde;

Katholische Schule Bernhardinum, Fürstenwalde

29.09 (Sobota)

Arbeiter-Samariter-Bund Nothilfe Berlin

Gemeinschaftunterkunft Zehlendorf

JAK NAS ZAPROSIĆ

ZA DARMO: W dniach 24–28 września 2018 gramy za darmo w szkołach (i publicznych instytucjach kultury) na obszarze Euroregionu Pro Europa Viadrina. Obok szczegółowa mapa.

Z WASZYM WSPARCIEM: Bardzo chętnie zagramy dla Was również w innym terminie i poza obszarem Euroregionu, ale wówczas potrzebujemy wsparcia z Waszej strony. Jest nas około 20 osób, musimy dojechać z różnych miejsc zamieszkania, musimy gdzieś spać i coś jeść, ale nie potrzebujemy luksusów. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły

Zamów koncert

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie No Borders Band i ludziach w niego zaangażowanych, kliknij przycisk poniżej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozostańmy w kontakcie!


By zamówić koncert No Borders Band, prosimy pisać na poniższy email.

band@nobordersband.org

Dołożymy wszelkich starań, aby to się udało.